Шакира и нејзините локни: Користи широк чешел и ги негува врвовите!

20 октомври, 2020
шаки

Пејачката Шакира не ја менува својата фризура, туку го прави токму спротивното, ги негува нејзините раскошни локни и се грижи секогаш да бидат освежени.

По миењето, користете серум за врвовите да бидат во најдобро издание и и дава на целата фризура посебна динамика.

Таа исто така користи клипови за коса, кои им помагаат на локните да имаат добра динамика, поради што се хармонични и добро обликувани дури и неколку часа по правењето на фризурата.

Понекогаш користам и фигаро кога прави фризура, но пред тоа секогаш ставам формула за заштита од греење, бидејќи витканата коса е често сува – изјави фризерката на Шакира, Синтија Алварез, за ​​женското здравје.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum