Шерон Стоун откри дека позирала за „Плејбој“ со цел да напредува во кариерата

15 октомври, 2020
20942299565f8806ca5108f715276825_w640

Актерката Шерон Стоун позираше за списанието за возрасни „Плејбој“ како дел од нејзината стратегија за кариера, откри во неодамнешното интервју со колегата Дру Баримор.

Стоун позираше за едно списание за да обезбеди улога во „Ниски страсти“, филм што ја започна нејзината кариера и ја направи секс симбол на Холивуд.

Таа во разговорот изјави дека е „личност со логика и стратегија“.

„Кога сфатив дека сакам да глумам во тој филм, решив да снимам за„ Плејбој “, а тоа беше насочено, со цел да добијам улога“, рече актерката.

Таа се присети на славата што ја стекна скоро преку ноќ по овој трилер во 1992 година, но нагласува дека не очекувала во толкава мера.

“Само што мислев дека тоа е вистинската улога за мене и знаев дека морам да ја добијам. Но, јас не знаев дека толку слава ќе се случи”, нагласува Стоун.

Во истото интервју, Стоун се отвори за нејзините години и за тоа како успева да изгледа младо во шеесеттите години.

„Кога влегов во 40-тите години, мислев дека ќе остарам, но сфатив дека сакам да контролирам како ќе остарам“, рече актерката и додаде дека сака да „остари како танчерка“.

„Отсекогаш мислев дека танчерите убаво стареат, па затоа почнав да се однесувам кон моето тело како да танцува за да го постигнам тој изглед“, рече актерката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum