ШОК ВО ХОЛИВУД! Шарлиз Терон ја избричи главата “на нула”…

3 август, 2020
фефњеф


Шарлиз Терон објави видео на Инстаграм во кое ја бричи главата за потребите на еден филм. Актерката сподели видео кое има неколку години, со оглед дека споменатиот филм е објавен во 2015 година. Во него, Терон го толкуваше ликот на „Фуриоза“ чиј заштитен знак е избричена глава.

Шарлиз ја организираше проекцијата на легендарниот филм во Лос Анџелес, како дел од кино-возењето, и служеше како идеална можност да ја потсети на овој настан. „Како дел од проекцијата на филмот вечерва, се сеќавам на оваа точка без враќање кога го создадов Фуриос“, напиша актерката под видеото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris