Шокантно признание! Роби Вилијамс откри дека некогаш бил цел на нарачано убиство

9 декември, 2020
robi

Светски познатиот пејач Роби Вилијамс тврди дека некои луѓе сакале да го претепаат и дека неговиот живот бил во опасност откако станал музичка ѕвезда во 90-тите.

Роби гостуваше во подкастот Happy Place на пејачката Ферн Котон.

Потсетувајќи се како неговиот живот се променил по славата, Роби кажа: “Јас доаѓам од Стоук. Го сакам мојот роден град, но кога бев многу млад не можев да излезам надвор“.

„Луѓето сакаа да ме тепаат и малтретираат каде и да одам. Дури во еден момент, за мене имаше и нарачано убиство, за кое никогаш не сум зборувал “.

Роби признава дека се борел да се справи со сите пропратни ефекти  кога бил во центарот на вниманието и желбата за „враќање во нормалност“ и покрај неговиот музички успех.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris