Шокираше со својот изглед! Воопшто не наликува на своите Инстаграм фотографии

9 септември, 2020
обри

Обри О’Деј беше фатена на базен во Палм Спрингс само неколку дена откако во јавноста протекоа фотографии од неа од реалноста и го покажа нејзиното вистинско лице.

Пејачката Обри О’Деј се чини дека е вистински мајстор за уредување фотографии на социјалните мрежи, што се покажа откако неодамна го покажа своето вистинско лице на прошетка, а нејзините последни фотографии од базен само го потврдија тоа.

На Инстаграм, Обри главно ги истакнува своите голи фотографии и провокативни изданија во кои ја истакнува својата витка линија и деколтето, но на фотографиите од реалниот живот е како да гледате во сосема поинаква девојка. Папараците успеаја да ја уловат додека таа уживаше на базенот во Палм Спринг облечена во црн костим за капење и мрежесто парео, а таа се обиде да се скрие под капа за безбол. Фотографиите се направени само неколку дена по оние кои и го откриле нејзиното вистинско лице.

Погледнете фотографии од базенот ТУКА.

Другите гости на базенот рекле дека нема сомнеж дека станува збор за Обри, бидејќи таа им го кажала тоа јасно и гласно на сите кој е.

“Таа гласно им кажуваше на другите луѓе околу себе како се вика, дека е пејачка и славна личност и дека е учесник во реални шоуа. Го помина скоро целиот ден во базен, беше таму дури и кога дојдовме да пливаме на полноќ. Беше сама и минуваше часови гледајќи во телефонот и постојано се смешкаше на екранот “, изјави еден од гостите на базенот за„ Дејли меил “.

По објавувањето на првите фотографии, Обри и нејзиниот адвокат рекле дека се лажни, а потоа објавила нови фотографии на социјалните мрежи, на кои е видливо послаба и не личи на себеси во лице.

“Постот на Обри зборува сам за себе. Лицето на папарацо фотографиите не е истата личност на фотографијата што ја сподели на Инстаграм. Јасно е дека станува збор за две различни лица”, изјави нејзиниот адвокат.

Значи, неверојатно е што им се претстави на сите на базен и откри која е таа.

“На сите ни беше чудно што се пофали која е таа. Таа не се обиде да скрие премногу, дури ја обележа и својата локација на социјалните мрежи. Од тој ден ги гледав нејзините стории на Инстаграм, па дури и го слушнав мојот глас во позадина”. рече изворот.

Нејзините обожаватели веќе со години шпекулираа за промена на изгледот, но во едно интервју Обри призна дека ги знае сите трикови со кои изгледа поинаку.

“Ставив филери и ботокс. Ги знам сите трикови и ги користам”, рече таа за Us Weekly минатата година, но негираше дека одела на пластични операции.

Во 2012 година таа беше поврзана со помладиот Доналд Трамп, со кого наводно имала афера додека тој веќе бил во брак со Ванеса Трамп, а во 2017 година била во врска со диџеј Поли Д.

Патем, Обри е сè уште активена како член на Денити Кејн, кој повторно се обедини во 2018 година.