Што гледате на фотографиите? Трикот со кој Чарлс и Дајана со години го лажеа светот!

29 мај, 2020
carls-dajana

Откриена уште една тажна приказна за најчесто фотографираниот пар во текот на осумдесетите години од минатиот век.

Овој пар цело време ја залажувале јавноста, иако не е тајна дека принцезата Дајана додека била во брак со Чарлс морала да прифаќа и работи што не и се допаѓале како врската со Камила Паркер, една од работите што вешто ја криеле била и нејзината висина.   

Впрочем на секоја заедничка официјална фотографија Дaјана изгледа доста пониска од својот сопруг.

Вистината е, сепак поинаква!

Дури и официјалните податоци што можат лесно да се најдат на Интернет потврдуваат дека – Дајана, исто како и Чарлс, била висока 1,78 метри.

Тоа е и повеќе од очигледно, доколку внимателно ги погледнете фотографиите настанати на приеми на кои тие присуствувале заедно. 

Сеуште нема официјално соопштение од кралскиот дворец зошто било толку важно принцезата да се престави пониска од Чарлс, но   многумина веруваат дека целта било принцот да се престави во подоминантно светло за разлика од принцезата Дијана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi