Што и се случило со лицето? Меган Маркл шокираше со изгледот на првото јавно појавување откако го изгуби детето

19 декември, 2020
kolaz-6


Гостувањето на војвотката во емисијата на Си-Ен-Ен предизвика лавина коментари, а многумина забележаа дека нејзиното лице изгледа поинаку. Меган Маркл кон крајот на ноември призна дека го загуби своето второ дете ова лето, а сега се појави во јавноста за прв пат по шокантната исповед. Имено, војвотката гостуваше во емисијата на Си-Ен-Ен „Heroes: All-Star Tribute“ да им оддаде почит на луѓето на кои им е грижа никој да не остане гладен за време на пандемијата, но многумина го привлекоа вниманието на нејзиното лице, кое изгледаше поразлично од вообичаеното.


„Во една предизвикувачка година, бев инспирирана од приказни за сочувство во нашите заедници. Низ целата земја, луѓето ги издвоија сопствените потреби за колективна благосостојба на сите околу нив. Вечерва ги славиме оние херои, од кои некои ги познавам, а некои аплаудираме од далеку. Овие луѓе се погрижија да ги задоволат најосновните потреби, осигурувајќи се дека никој од нив не страдаше. Тие ги нахранија своите соседи и покажаа дека во најмрачните времиња имаме моќ да потсетиме некого дека има надеж и дека сите ќе бидеме добро “, рече Меган.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris