Што има под мантилoт? Џорџина не можеше да остане незабележана во изданието од 38.000 куни

8 октомври, 2020
c2781fb6-dd93-4cb8-aadc-df02775b5f2a

ЏОРЏИНА РОДРИГЕЗ се појави на ревијата Луј Витон во Париз и го привлече вниманието на јавноста.

Џорџина се појави во мантил покриен со логото на луксузната марка, но таа го носеше како фустан, па многумина се прашуваа дали свршеницата на Роналд носи нешто одоздола. Цената на мантилот е околу 38 илјади куни.

View this post on Instagram

🌟 @louisvuitton #LVSS21

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Џорџина се пофали и со фотографиите во невообичаено издание на Инстаграм, а на нив може да се забележи црна ткаенина, но не е јасно дали станува збор за облека или долен веш.

„Величествено“, „Таа облека е направена за кралица“, „Каква глетка“, „Леле, изгледаш совршено“, напишаа нејзините следбеници.