Што ја очекува Америка ако Ким Кардашијан стане ПРВА ДАМА???

7 јули, 2020
dfdfdfdfdfdf


Кога Канје Вест на својот профил на Твитер објави дека ќе се кандидира на претстојните претседателски избори во Америка, неговата кандидатура веднаш падна во втор план, со оглед дека во тој случај првата дама би била најпознатата реалити ѕвезда во светот – Ким Кардашијан . Со оглед на нејзината богата биографија и реалното шоу, што многумина не го сакаат, многу корисници на социјалната мрежа Твитер објавија дека, доколку тоа се случи, тие ќе се иселат надвор од Соединетите држави.


Доколку победи Канје Вест, Ким Кардашијан ќе биде првата дама, така што цела Америка го видела нејзиното секс видео “, се наведува во твитот што го следи порно видеото од најпознатата старлета во светот.


„Се колнам, ако го изберете Канје Вест за претседател, а Ким Кардашијан стане прва дама,ќе ја спакувам облеката и се префрлам во Канада“, се закани еден американски државјанин.

„Само велам, Ким Кардашијан, како прва дама, би била попрогресивна од Меланија Трамп“

Останува да се види дали претпоставките на корисниците на Твитер ќе се остварат, па доколку Канје Вест го наследи Трамп, можеби навистина ја гледаме новата реална сезона „Продолжувајќи со Кардашијанците“, во Белата куќа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi