Што се случи на роденденска забава на Карди Б? Таа ја згрози јавноста (ФОТО)

13 октомври, 2020
карди 3

Американската раперка Карди Би (28) на 11 октомври го прослави својот 28-ми роденден и организираше забава што може да се опише само како „блуд и разврат“.

Имено, славната раперка го прослави својот роденден во Лас Вегас со пријателите и сопругот Офсет (28), од кога наводно се разведува, а на забавата биле гости, стриптизети, многу алкохол и алкохолни пијалоци …

Таа објави на социјалната мрежа Инстаграм преку видеа и фотографии на кои може да се види како „ужива во полните бели дробови“ во бел фустан со сребрен корсет, а она што го истакна е нејзината бујна позадина која сите ја гледаа.

Карди цело време играше со нејзиниот сè уште легален сопруг, додека на 16 септември оваа година, таа ги пополни документите за развод, па падна сочен бакнеж.

Од нејзината пријателка Кајли Џенер (23), која неодамна се појави во новиот спот на Карди за песната „WAP“, таа доби подарок чанта „Хермес Биркин“, а раперката сподели на социјалните мрежи дека ќе ја носи следниот ден.