Што се случи со задникот на најсекси пензионерката во светот?

12 јуни, 2020
alesandra-ambrozio-2-830x0

Поранешниот модел на Victoria’s Secret, Alessandra Ambrosio, разочара голем дел од машката популација. Од напред изгледа совршено како и секогаш, но со симнувањето на неколку килограми, таа го “загуби” совршениот задник.

На плажата во Santa Monica, таа ги погажа совршено затегнатиот стомак и долгите нозе, додека нејзиниот син имаше часови по сурфање.

39 годишната манекенка се пофали со затегнатиот стомак во беж кошула, под која се наоѓаше бордо костим за капење. Носеше и тексас кратки пантолончиња, кои одлично и ги истакнуваа нозете.

Она што може да се забележи, е дека Alessandra значително ослабнала и покажа дека го изгубила поранешниот облик на задникот, по којшто многу мажи лудуваа.