Што се случува кога холивудска ѕвезда и познат музичар одлучуваат да играат голф? Вил Смит останува без предните заби.

11 август, 2020
дсфдсф


И додека Доналд Трамп прави се од себе да го забрани „ТикТок“ во Америка, славниот музичар Џејсон Деруло продолжува да ги забавува своите обожаватели преку оваа кинеска социјална мрежа, снимајќи смешни видеа во кои често се вклучени и неговите славни пријатели. Овој пат тој беше домаќин на Вил Смит во неговиот дом, кој реши да му даде лекција за голф, но ученикот го „надмина“ наставникот и со еден погрешен потег ја уништи насмевката на холивудскиот актер, под будното око на камерата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris