Што се случува помеѓу Клуни и актерката која ја поврзуваа со Бред Пит

6 ноември, 2020
53702658_106384720418679_3516205259613419911_n


Иако пред четири години изговори судбоносно „да“ на режисерот Том Акерли, атрактивната 30-годишна актерка Маргот Роби во повеќе наврати беше поврзувана од светските таблоиди со различни актери, вклучувајќи го и 56-годишниот заводник Бред Пит. Сепак, сега се пишува со споменување на 59-годишниот Xорџ Клуни, сепак, во сосема поинаков контекст.


Имено, Идеа пишува дека Маргот е крајно огорчена од актерот и е подготвена да му ја уништи кариерата. Имено, Маргот е во добри односи со режисерот Дејвид О.Расел, со кого планира да работи на идни проекти. Од друга страна, гореспоменатиот режисер и Џорџ Клуни не можат да се поднесат еден со друг, уште од нивната голема кавга на снимањето на филмот „Три кралеви“.

View this post on Instagram

🍉

A post shared by Margot Robbie (@margotrobbie) on


Затоа, пишува споменатиот таблоид, Џорџ ја стави Маргот на „црната листа“, однос на списокот на актери со кои не сака да соработува во иднина. Значи, ако режисерот сака да глуми во филм, Марго не може.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi