Штом ја здогледав, знаев дека таа е мојата сродна душа: Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли никогаш посреќни

25 јуни, 2020
GettyImages488352351-eb8460cd-0475-43c6-bbdd-5932caa01d8d

Денес тие важат за едeн од најомилените холивудски парови, а јавноста е секогаш воодушевена од нивното задевање на социјалните мрежи. Актерскиот пар Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс ја прославија својата седма годишнина од свадбата на 9 септември минатата година.
Иако многумина ја сметаат оваа година од бракот за клучна, се чини дека оваа славна двојка нема причина да се грижи. Нивните рози цветаат и на приватно и на деловно ниво. Имаат три ќерки, а актерите постојано истакнуваат дека сакаат уште поголемо семејство.

Необичен почеток на љубовна приказна
Во декември 2011 година, парот беше фотографиран заедно за прв пат, откако го посетија семејството на Рајан во Ванкувер. Американската јавност беше изненадена кога откри дека решиле да стапат во брак по само една година врска. Прославата се одржа во строга тајност на 9 септември 2012 година на приватна церемонија во Јужна Каролина.
Неколку години подоцна, актерот во телевизиско интервју призна дека нивната љубовна приказна започнала сосема случајно, додека како пријатели оделе на двоен состанок со други луѓе. На крајот, се покажа дека љубовната искра блесна токму меѓу нив. И сè друго е, како што честопати се вели, историја.


Фановите се воодушевени од нивното взаемно задевање
Денес, тие важат за една од најпопуларните американски парови, а симпатијата на јавноста, покрај љубовниот изглед на црвениот тепих, се собра и преку допадлива комуникација на социјалните мрежи. Имено, Рејнолдс се склони да се задеваат едни со други во кадешто не бираат средства.
Така Рајан и го честиташе на својата сопруга 32-от роденден со серија нејзини, не толку убави фотографии.
Но, таа не го обвини. Всушност, таа ја започна оваа игра на задевање пред четири години. „Ако немате нешто убаво да кажете, кажете нешто непријатно. Така функционираме“, откри Рајан и додаде: „Мислам дека тоа е знак за здрава врска“.