Шушкањата за разводот на Ким и Канје се сѐ погласни!

24 јули, 2020
kim i kanje

Врската помеѓу Канје Вест и Ким Кардашијан, според извори блиски на славната двојка, се ближи кон крајот. Иако тие секогаш јавно се поддржуваа едни со други за време на подеми и падови на бракот, во последните неколку години тие кренаа во одделни насоки.

‘Ким и Канје се распаднаа и размислуваат за развод. Иако тие се сакаат едни со други безусловно, со текот на годините тие дојдоа до точка на пукање и работата отиде премногу далеку за да можат да го спасат својот брак. Тие сега се обидуваат да одржат добри односи за да можат заедно да се грижат за своите четири деца “, рече извор близок на парот во интервју за американскиот Entertainment Tonight.

Kim Kardashian i Kanye West

Ким зборуваше на својот профил на Инстаграм оваа среда за биполарното нарушување на нејзиниот сопруг и загриженоста за неговото ментално здравје, што нагло се влоши откако ја објави својата кандидатура на претседателските избори во САД со одржување митинг во Јужна Каролина на почетокот од овој месец во кој даваше изјави за Ким и нејзиното семејство кои длабоко ја вознемирија познатата ријалити ѕвезда.

Kim Kardashian i Kanye West

По митингот, Канје продолжи на својот Твитер со јавни испади против семејството Кардашијан, кои, во денешните избришани статуси на Твитер, тој тврдеше дека сакаат да го заклучат во ментална установа.

‘Ким и нејзиното семејство би сакале Канје да побара помош и да посети медицински професионалци кои би му помогнале да се бори со биполарното растројство, но славниот рапер и дизајнер во моментов одбива каква било помош. Ким му дава доволно простор затоа што не сака да го вознемирува и досега се обидела да му помогне неколку пати “, рекоа извори блиски до парот.

Според новата сезона на реалното шоу „Keeping Up With The Kardashians“, кое во моментов се снима, на барање на Ким нема да вклучува приказна за менталното здравје на нејзиниот сопруг кој во моментот е на неговиот ранч во Вајоминг, каде што деновиве го посетија познати пријатели како комичарот Дејв Чапел и претприемачот Дејмон Даш и се обидоа да му пмогнат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi