Сите гледаа во Џорџина Родригез на доделувањето на Фудбалските награди во Дубаи

27 декември, 2020
3d3bdbce-475f-488c-b3fb-5787b80f9006

Кристијано Роналдо беше прогласен за најдобар играч на векот во Дубаи. Фудбалерот пристигна на доделувањето на Globe Soccer Awards со својата свршеница Џорџина Родригез, а убавата Шпанка го засени својот вереник и ги остави сите присутни без здив.

Џорџина носеше црвен фустан на доделувањето на наградите кој ги откриваше нејзините нозе и деколте, а се чини дека повеќето фотографи ја бркаа само неа. Роналдо ја усклади бојата на вратоврската со бојата на нејзиниот фустан.

epa08906668 (L-R) Argentine model Georgina Rodriguez, her boyfriend Cristiano Ronaldo of Juventus, and Secretary General of Dubai Sports Council Saeed Hareb arrive at the 2020 Dubai Football Gala & Globe Soccer Awards Ceremony as part of the Globe Soccer Conference during the 15th edition of Dubai International Sports Conference at Armani Luxury Hotel in Dubai, United Arab Emirates, 27 December 2020. EPA-EFE/ALI HAIDER

Семејството на Кристијано Роналдо веќе неколку дена е во Дубаи, а престојот го искористија за краток одмор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris