Сите гледаа во нејзиниот стомак – Ирина Шајк повторно прошета низ улиците на Њујорк!

28 јули, 2020
irina stomace

Рускиот модел, 34-годишната Ирина Шајк не се појави во јавноста во последните неколку недели, а ги запре секојдневните прошетки низ улиците на Њујорк веднаш откако се појавија гласини во јавноста дека повторно е бремена. Сепак, манекенката сега конечно стави крај на шпекулациите со гордост покажувајќи го стомакот.

Irina Shayk

За време на лежерната прошетка, Ирина беше фотографирана од фотографи во Њујорк, а нејзиниот рамен стомак привлече најголемо внимание. Во црни панталони и бел кроп топ, манекенката ја потенцираше нејзината витка линија, нагласувајќи го рамниот стомак, што им стави крај на гласините за нејзината наводна втора бременост.

Irina Shayk

За потсетување, гласините дека манекенката, која има тригодишна ќерка Леа Де од претходната врска со актерот Бредли Купер, повторно е бремена, започнаа кон крајот на мај кога таа беше фотографирана во тесен црн фустан и преголема тексас јакна, поради што многумина мислеа дека таа го крие трудничкото стомаче.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi