Сите мислеа дека се верени:Дали љубовта на Камила и Леонардо ди Каприо заврши?

20 септември, 2020
лео

Откако започнаа љубовна врска пред неколку години, Леонардо ди Каприо и неговата свршеница Камила Мороне се под лупата на јавноста.

Парот, кој не е од оние кои често се појавуваат во јавноста и зборуваат за својата врска, сега се на „разнишани нозе“. Иако многумина веруваа дека свадбените ѕвона се зад аголот, според списанието „Стар“, 45-годишникот побара пауза од девојчето.

Според сите проценки, идилата зеде голем пресврт.

 Актерот ќе треба да го посвети своето време на снимањето на филмот „Убијци на цветната месечина“ во Оклахома, поради што ја замоли девојката да се држи настрана од него. „Тој има многу работа да стори и смета дека е најдобро за него што Камила не е блиска“, рече пријател на актерот. Како што истакнуваат подолу, таа се согласила со сè, но со тешко срце.

View this post on Instagram

that one time i had hair and makeup

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

„И покрај тоа што има работа, таа беше тешко погодена од фактот дека Лео не ја сака покрај него“, рекол изворот. Инаку, засебен живот не им е туѓ, со оглед на тоа дека и онака живеат одделно. Сепак, поинаку е кога знаете дека вашиот партнер не ве сака во моментот.

Многу е напишано за нивната љубов. На почетокот на годината излезе во јавноста дека тие се венчале во јавност и чекале бебе. Бидејќи ова не е потврдено сега, а Камила нема труднички стомак, обожавателите се убедени дека се уште се верени. Имено, актерот, кој е во врска со Камила од април 2018 година, наводно ја запросил со помош на советите на неговиот пријател Бред Пит. ‘Бред, кој веќе има неколку бракови под појасот, му дал на Лав неколку предлози за предлагање, за да ја направи навистина совршена. Секако, Камила се согласи ’, се дозна тогаш.