Сите три ќерки на „Рокфелер“ се возрасни и многу убави! Еве како изгледаат на плажа во Мексико! (ФОТО)

29 септември, 2020
три

Софија, Систин и Скарлет Сталоне се ќерки на славниот холивудски актер Силвестер Сталоне и неговата сопруга Џенигфер (52), а сите тројца се занимаваат со моделирање заедно со училиште и универзитет.

Беше направен преседан при доделувањето на Златните глобуси во 2017 година, а ова прекрасно трио ја презеде титулата Мис на златните глобуси, додека Софија исто така беше член на жирито на американското шоу „Проект писта“.

Не е ни чудо што тогаш славниот актер е многу горд на своите амбициозни и привлечни ќерки чии животи се исполнети со фотографии, модни писти, дизајнерски претстави и гламур, а неодамна беа фотографирани на одмор во Тулум, Мексико.