Сите зборуваат за нејзината нова фотографија! Ријана ги остави сите со отворени усти! (ФОТО)

28 септември, 2020
ријана

На сите им го забрза пулсот со фотографија која ја објави на Инстаграм во неделата. Таа позира во долна облека.

Сопственичката на многу хитови (32) им остави многу малку фантазија на своите придружници во про transparentирен градник со детали од тантела, додека уживаше да се сонча.

Облечена во „врескачки“ градник, Ријана се претстави во жешко издание додека се релаксираше пред нејзината долгоочекувана модна ревија.

Ријана дополнително ја разбуди фантазијата на придружниците со обична темно сина капа и траги од сончање на образите и напиша натпис: „Јас само го штитам својот меланин додека се обидуваат да го искоренат! @Fentiskin #FentiSkinStartRs!“