Ситно брои! Богдана влезе во 9ти месец: Сестра и ја снимаше додека го правеше ОВА, а на сите им порача само едно (ВИДЕО)

5 мај, 2020
богдана 2

Бојана Родиќ, сестра на Богдана Ражнатовиќ, на својот Инстаграм профил објави видео од својата бремена сестра и напиша дека влегла во деветти месец.

Поточно, таа објави видео од Богдана како го гали кучето и напиша:

„Мојата љубов денес влезе во деветтиот месец. Уште малку“, напиша Бојана.