СКАНДАЛ: Со години спиев со жената на Вил Смит, тој тоа го знаеше

2 јули, 2020
wil 2

Вил Смит и Џејда Пинкет Смит имаат отворен брак, а еве кој бил со нив во заедницата

Пејачот Огаст Алсина изјави дека со години бил во врска со Џејда Пинкет Смит, и дека нејзиниот сопруг, холивудската ѕвезда Вил Смит “Знаел и немал ништо против”.

Неговата приказна е главна тема на американските медиуми, раскажа и пикантерии!

“Не запозна нејзиниот син Џејден, во 2015 година Вил знаеше за нашата врска и немаше ништо против. Таа е единствената жена што сум ја сакал, целосно и се посветив во текот на годините”, изјавил Огаст. Тој моментално го промовира албумот “The Product Ill”, па сигурно сакал додатно да се промовира, така што еден од најдолговечните бракови во шоубизнисот го уништи.

Џејда Пинкет Смит тврди дека нема никаква врска со Огас.

Интересно е дека Вил и Џејда, имаат отворен брак и тоа не го кријат. Но, Џејда и понатаму тврди дека Огаст никогаш не бил дел од нивната приказна.

Вил и Џејда се венчаа во 1997 година, и повеќе пати зборувале како ќе направат се еден за друг

“Не постои ништо, што она може да направи за да ме натера да ја оставам. Ништо нема да ја уништи нашата врска. Џејда ја има мојата поддршка до смрт “- изјави Вил

Имаат две деца, Џејден (22) и Вилоу (20)

Ова е Огаст кој тврди дека бил во долгогодишна врска со Џејда!

View this post on Instagram

🎶 THE PRODUCT 3 Drops at Midnight🎶 🌍

A post shared by Yungin' (@augustalsina) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi