СКАНДАЛ ВО ХОЛИВУД! АНЏЕЛИНА ЏОЛИ мора да признае пораз – Го изгуби своето дете!? Таа се обиде да го измами судот и адвокатите, а ОВА ја чека!

5 декември, 2020
џоли

Извор близок до поранешните сопружници потврди дека 45-годишната sвезда на Дизни филмот „Грдана“ е свесна дека не и преостанува уште многу време пред да мора да потпише капитулација.

Анџелина ја влечеше битката за притвор колку што можеше и тоа ги фрустрира сите луѓе околу неа, вклучувајќи го и судот. Но, сега истекува простор за маневар и поради тоа ќе мора да го признае поразот – рекол изворот и додал дека на актерката не и помогнал фактот дека барала „посебен третман“ за неа, обидувајќи се да ги измами сите.

Имено, таа побара промена на судијата кој го води нивниот случај поради наводно премногу блиски врски со адвокатскиот тим на Бред, но судот го одби нејзиното барање.

Не и се допаѓаше како се развиваат работите во судницата, па сакаше да го смени судијата. Но, никој не веруваше во нејзините аргументи. Работите во судницата не одат во нејзина корист колку што таа се обидува да одолговлекува со сè – објасни изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris