СКАНДАЛОЗНА ПОНУДА: Јутјуб ѕвезда им нуди голи слики на сите оние коишто ќе гласаат за Бајден!

6 октомври, 2020
27100_ddasd_f

Јутјуб ѕвездата, Тана Монџо отвори налог на платформата „OnlyFans“, преку која ќе испраќа свои разголени слики до секоја личност која ќе докаже дека гласала за Џо Бајден, на претстојните претседателски избори во САД.

Според американските медиуми, нејзиниот профил наскоро бил преплавен со пораки, но корисниците на Твитер ја потсетиле дека подмитувањето на луѓето да гласаат за некого, се смета за кривично дело.