Скандалозниот развод зазема нови размери: Се споменува секс во тројка и претприемач познат во јавноста!

18 јуни, 2020
0_The-Rum-Diary-Premiere-London

Кара Делевињ, Амбер Херд и Елон Маск, наводно, имале тројка пред четири години, веднаш по разводот на Амбер од Џони Деп.

Манекенката и актерка, Кара Делевињ, е последното познато име, поврзано со скандалозниот развод на Амбер Херд и холивудскиот убавец, Џони Деп. Наводно, таа се забавувала со поранешната соруга на Деп, Амбер Херд, а нив им се придружил и Елон Маск.

Познатото трио имаше афера, наводно, веднаш по разводот на Амбер од Деп. Извори блиски до актерот посочуваат дека Деп не ја исклучува можноста да ја повика Кара на суд за да ги искористи сите информации што ги има против неговата 34-годишна поранешна сопруга. Тој претходно побара од Елон Маск и Џејмс Франко да му ги предадат на суд пораките, е-поштата и сите писмени разговори што ги имале со Амбер во текот на мај 2016 година.

Џони Деп поднесе тужба против Амбер Херд, откако таа во Вашингтон пост објави дека е жртва на семејно насилство, остро реагираше и истакна дека никогаш не кренал рака на неа. Оттогаш, адвокатите почнаа да собираат бројни пораки што ги размениле Херд и Деп со пријателите, а во кои има детали за нивната врска.