Скоро 3 милиони лајкови за 3 часа: Ким Кардашијан ги почасти фановите со 2 секси фотографии во бикини!

8 декември, 2020
ким

Таа беше фотографирана во џакузи, а беше облечена во минијатурно бикини.

Ким објави 2 фотографии на социјалните мрежи, а за само 3 часа, откако ги објави на Инстаграм, доби скоро 3 милиони лајкови.

Секако, таа ги почести обожавателите и на Твитер.