Скришно ја сликале- Цеца во минијатурно бикини, еве како изгледа!

27 април, 2020
ceca 2

Пејачката Цеца Ражнатовиќ покажува како ужива во текот на полицискиот час во Нови Сад. Таа го поминува времето со ќерката Анастасија покрај базенот.

Иако Цеца избегнувала да ја покаже својата целосна фигура, скришно ја фотографирале додека се сончала, а на фотографијата се гледа и Анастасија.

Цеца уживала на лежалката, а многумина и се восхитиле на нејзината совршена фигура.