Слатки сни: СЕВЕРИНА во долна облека позира на креветот!

14 јуни, 2020
Screenshot_2020-06-14 Severina ( severina) • Instagram photos and videos

Хрватската пејачка Северина ги почести свои фановите со фотографија за „добра ноќ“.

Фотографирана е во провокативна поза на креветот во боди со кожа боја и со црни чизми до колено!

Таа ја објави фотографијата на Инстаграм, а исто така сподели дел од стиховите на песната „Слатки соништа“.

Следбениците се воодушевени, а лајковите само „фрчеа“.