Славната богаташка ПАРИС ХИЛТОН откри дека САКА БЛИЗНАЦИ! Таа и се довери на својата пријателка

17 септември, 2020
ХИЛТОНКА НАСЛОВНА

Богатата наследничка Парис Хилтон е во врска со еден претприемач повеќе од една година, а како што сега јавуваат странските медиуми, парот полека се подготвува за проширување на семејството.

View this post on Instagram

#LakeLiving with my love. ✨💙😍😍💙

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Имено, Парис наводно решила да роди близнаци. Таа уште порано откри како Ким Кардашијан ја инспирирала да замрзне јајце клетки пред неколку години и исто како пријателката се надеваше дека може да добие близнаци од различен пол.

“Прво, ние веќе тоа го испланиравме, тоа ќе бидат близнаци – момче и девојче. Кога ќе ги замрзнете јајце клетките, можете да изберете дали сакате да добиете момче, девојче или близнаци”, рече Парис.