Славната манекенка се сончаше покрај базенот речиси гола

30 јуни, 2020
bellahadid-gettyimages-685309370-1587482609

Една од најпознатите манекенки во светот, Бела Хадид, помина неколку дена на сонце, а сето тоа беше објавено на Инстаграм.

На социјалната мрежа сподели фотографија на која се сонча врз огромно розово воздушно перниче, облечена само во минијатурни гаќички.


Манекенката, чие богатство е проценето на 25 милиони долари, уживаше на приватен базен, а многумина се убедени дека во нејзино друштво бил и The Weeknd, со кого е во врска повторно по едно од низата раскинувања.