Славната пејачка го „сруши“ интернетот со фотографија од сауна!

23 октомври, 2020
nikol-sercinger


Пејачката и поранешна членка на групата Пусикет Долс, Никол Шерцингер на Инстаграм се пофали со две објави кои го обиколија Интернетот за рекордно време, бидејќи обожавателите не можат да ги гледаат убавините на измеренатата Никол. Пејачката најпрво се пофали со придобивките од инфрацрвената сауна во која беше фотографирана во бело бикини, па со три зачудувачки фотографии, кои можете да ги видите ако го поместите прстот надесно, напиша: ‘Искачи се и испоти се. Инфрацрвените сауни не само што го намалуваат воспалението, туку ја зголемуваат и циркулацијата, метаболизмот и помагаат во детоксикација на организмот. ‘


Но, повеќе од придобивките од инфрацрвената сауна, фановите беа заинтересирани за телото на убавата 42-годишна девојка. Непотребно е да се каже, кратко време по објавувањето на овие фотографии, нејзините следбеници буквално го нападнаа делот за коментари за да ја пофалат нејзината неверојатна фигура.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum