Славниот актер среќен во затвор: Не се кае за злосторството кое го направил!

26 октомври, 2020
17322d2f982eb719f685c1a2f415a921288fc8c2 (1)


Бил Козби беше во затвор две години, под обвинение за сексуално злоставување на Андреа Констанд, која работела како вработена во женската кошаркарска екипа на Универзитетот Темпл.

Познатиот комичар и Андреа се запознаа преку заеднички пријатели, во 2004 година. Во тоа време имала 29 години, додека Козби бил близу 60. Тој бил осуден на 10 години затвор за дрогирање и сексуално злоставување на Адри во неговиот дом.

Бил Козби од затвор се договори со седум жени – Denesen.mk

Бил,сепак најде хоби во затвор и се обидува да биде среќен. Изгледа посреќно и порелаксирано, а како што пишуваат американските медиуми, тој за секунда не покажува жалење за сè што направил:

– Одам во мојот пентхаус, легнувам и почнувам да размислувам. Имам осум години и девет месеци на служба. Нема да чуете од мене дека се каам. Јас бев таму. Не ми е гајле што мислат за сè група луѓе кои не беа таму. Тие не знаат што се случило – со претставниците на седмата сила.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum