Славниот сценарист и неговиот сопруг го очекуваат своето трето дете. Го открија и полот

11 јуни, 2020
ерењтре

Креаторот на The American Horror Story откри дека очекува трето дете со сопругот Дејвид Милер.

„Очекуваме друго дете, момче, во август“, напиша тој.

Марфи и Милер веќе имаат два сина, петгодишниот Форд Теодор и седумгодишниот Логан Финес.

Претходно Марфи зборуваше за неговиот син Форд – на кого му беше дијагностициран невробласт во октомври 2018 година – и откри дека момчето повеќе нема карцином

https://www.instagram.com/p/BpPlZEFB0Sh/?utm_source=ig_embed

Моето 18-месечно бебе имаше тумор со големина на тениска топка што растеше во стомакот“, се сеќаваше на тоа познатиот сценарист.

“Форд мина низ шестчасовна операција и години интензивни прегледи, кои бараа часови и часови анестезија. Не можам да ви кажам колку беше тешко за него, колку беше тешко за нашето семејство”, напиша тој, додавајќи дека сè уште емотивно се опоравува од сето тоа.

Загрижените родители признаваат дека оваа болест ги научила важна лекција и тие решиле да донираат 10 милиони долари во болницата каде што се лекувало момчето, пишува People.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi