Славните близначки Олсен и денес интригираат со своите постапки!

13 јуни, 2020
sfdsgdfg


Близначките Мери-Кејт и Ешли Олсен започнаа да се однесуваат како деца, тие се едни од најбогатите сестри и ги пополнија написите во весниците со нивните животни приказни. Тие се здобија со најголема популарност за време на серијалот „Фул хаус“, во која славните близначки ги играше Мишел. Иако тие навидум водат приватни животи денес, озборувања што ги следат, сепак ги исполнуваат страниците на весниците. Тие започнаа јавно да се појавуваат на многу рана возраст, но подоцна успејаа да ги достигнат првите милиони од нивната компанија. Кога имаа 18 години, тие ја презедоа семејната компанија од нивните родители, а потоа станаа едни од најбогатите девојки кои на своја сметка имаа 100 милиони долари. По тинејџерските филмови, се повлекоа од глума, но тие сè уште се во светот на филмот. И двете се активни во светот на модата, но Мери-Кејт се експонираше повеќе како модна икона.

Нивните приватни животи привлекуваат големо внимание, па пред неколку недели, низ светот излезе веста за ненадејниот развод на Мери Кејт од француски банкар Оливие Саркози, брат на поранешниот француски претседател. Откако биле доставени документите за развод, банкарот ја исфрлил актерката од станот. Ешли пак, беше во врска со 61-годишниот колекционер Ричард Сакс, но врската не успеа да потрае.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi