Следбениците на Изабел Гуларт “одлепија” поради нејзиното жешко видео!

12 јули, 2020
Izabel

Бразилската манекенка Изабел Гуларт редовно ги воодушевува своите 4,6 милиони следбеници.

Таа е позната и како девојка со најдолги нозе во светот на модата, а дел од нозете ги опфати во жешко видео што го сними за Инстаграм во костум за капење.

„Ау“, „Убавица“, „Помош“, „Бомба“, се само некои од коментарите на нејзините следбеници.

Погледнете го видеото!

View this post on Instagram

Forever chasing the sun 💛

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on