Слободно нека нè апси, сè ќе признаеме

25 август, 2020
najseksi policajka

34-годишната Германка Адриене на социјалните мрежи ужива статус на една од најзгодните и најатрактивни полицајки на светот. Нејзиното совршено тело е резултат на напорен тренинг во теретана и здрава исхрана.

Таа внимателно ги одбира своите оброци а се труди да остане во форма така што секојднево прави по неколку тренинзи.

На социјалните мрежи таа има стекнато огромна популарност, а на Инстаграм ја следат преку 600.000 луѓе.

View this post on Instagram

let me tell you something. this is real. love u.

A post shared by Adrienne Koleszár (@adrienne_koleszar) on