Снимена за прв пат во јавноста после објавата за бременостa! Нема да ви се верува како изгледа!

23 јули, 2020
niki

Пред само неколку дена, мега популарната американска раперка Ники Минај, по неколкумесечните шпекулации од фановите, откри дека е бремена со полугол пост на социјалните медиуми. Иако конечно го призна тоа , луѓето немаа можност да ја видат во јавноста и како изгледа кога не фотошопирана, како фотографиите што ги објавува на Инстаграм. Таа била „фатена“ на излез од нејзиниот стан на патот кон приватно возило, но изразот на лицето не и изгледал премногу весел.

nicki minaj

Шпекулациите за можна бременост почнаа да се шират кај нејзината публика уште во март годинава, но до неодамна, сè беше само гласина. Но, очигледно сега и тргна затоа што конечно ја дочека и својата венчавка, за која веќе долго време сонува, и покрај тоа, го очекува своето прво дете со сопругот Кенет Пети. Додека во текот на целата приказна се чини дека нејзиниот живот во моментот не би можел да биде подобар и не може да биде посреќна, нејзиното прво појавување во јавноста после големото признание не ја испрати истата порака. Таа беше облечена опуштена комбинација, и излезе од својот двор пишувајќи на нејзиниот мобилен телефон со не толку весел и зрачен израз на лицето.

nicki minaj
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi