Со денови се пишува за најскандалозното издание на Ким Кардашијан, но Карлеуша и Џеј Ло веќе го носеа. Погледнете на која и прилега најдобро

22 октомври, 2020
dfghjk


Таа неодамна изјави дека токму таа е одговорна за големиот кам-бек на велур тренерките, а се чини дека Ким Кардашијан сега оживува уште еден тренд за кој скоро сме заборавиле: изложената танга.

https://www.instagram.com/p/CGalQGwghDs/?utm_source=ig_embed


Позирајќи во зачудувачки фустан на Живанши со многу експониран грб, Ким ги покажа своите танга со црвени ленти, поттикнувајќи ги сите светски медиуми да го најават најскандалозното издание на Ким Кардашијан досега.


Станува збор за фустан од првата колекција на Живанши од Метју Вилијамс како креативен директор на овој бренд, но светските медиуми очигледно заборавија дека Џенифер Лопез се појави во многу слично издание на доделувањето на наградите за критичари во јануари минатата година и не забележа дека Јелена Карлеуша прва „удри“ во ваква облека летото 2019 година со цел да се појави во шоуто „Звезда Гранда“. Најдобро од сè, Карлеуша со години нè убедуваше дека Ким Кардашијан упорно ја копира, и иако начинот на облекување на овие две славни дами е многу сличен, ние секогаш мислевме дека Карлеуша претерува. Но, ова е навистина доказ дека изданијата на Карлеуша не само што ги инспирираат светски познатите старлети, туку и престижните дизајнери на облека.

https://www.instagram.com/p/B7Px8qApEls/?utm_source=ig_embed
View this post on Instagram

👽

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum