Со маска на лицето и секси кожна облека: Никол Шерцингер во ново провокативно издание

15 октомври, 2020
nikol-serzinger-11-830x0

Пејачката Никол Шерцингер со години важи за една од најсексапилните жени во светот. Членот на групата „Pussycat dolls“ го оправда ова со нова фотографија која го привлече вниманието на јавноста. Имено, Никол беше фотографирана со маска на лицето, додека на телото имаше секси комбинација на кожа. На овој начин Шерцингер најави шоу во кое е член на жирито. Фановите ја „опсипаа“ со коментари и и рекоа дека изгледа неверојатно добро. Дека е тоа така, неодамна покажа и момчето на Шерцингер, Том Еванс, кој напиша дека имал навистина среќа што Никол го одбрала токму него