Со многу алкохол и грубо тапкање по задникот: Најубавата жена на Светот го прослави својот 24-ти роденден

9 октомври, 2020
bela-hadid-830x0

Познатата манекенка денес полни 24 години и се чини дека ужива во потполност …

Американската манекенка Бела Хадид (24) на својот профил на Инстаграм објави серија фотографии во кои ужива со својата пријателка за нејзиниот 24-ти роденден.

Имено, манекенката, која е родена на 9 октомври 1996 година, го слави својот роденден на поинаков начин – се забавува во бикини со пријателка со алкохолен пијалок, веднаш покрај вода.

Бела отиде на мини роденденско патување во четвртокот попладне и се тргна од градот.

Таа сега објави неколку фотографии во шарено бикини на кои ги откри сите свои облини, особено истакнувајќи ги бујните гради, тесниот струк и секси колковите.

Пријателките минаа време заедно и не ја симнуваа насмевката од лицето, а убавиците ги истакнаа своите секси тела во сите пози.

Имаа ретро очила за сонце и многу златен накит кој го носеа околу вратот, зглобовите и на ушите.

Во одреден момент, нејзината пријателка започнала да ја удира по задникот, па девојките ја подигнале забавата на повисоко ниво и ја чепнаа фантазијата на многу мажи.

На овој пост таа собра 886.000 лајкови и безброј честитки за роденденот, а бројот на нејзините следбеници расте од ден на ден, па сега ги има скоро 34 милиони.