Со него ја пронајде вистинската љубов и среќа: Софија Вергара слави 5 годишнина од бракот!

24 ноември, 2020
1352562


Колумбиската актерка Софија Вергара зад себе има многу неуспешни врски и неуспешен брак, но бидејќи пред пет години заплови во брак со актерот Џо Манганиело, не крие колку е среќна и исполнета.

„Среќна петгодишнина. Те сакам “, едноставно, кратко и искрено му рече актерката Софија Вергара на сегашниот сопруг, присетувајќи се на најважните моменти од спектакуларната венчавка.

Софија и Џо често зборуваа јавно за нивната љубов, истакнувајќи колку многу се сакаат. Тие се вљубија на прв поглед, и се запознаа на официјална забава кога таа сè уште беше свршена за Ник Лоеб.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi