Софија Ричи и синот на Вил Смит разменувале нежност на плажа (ФОТО)

9 септември, 2020
pjimage-2020-09-08t112009-900

Гулабчињата се држеа за раце додека се грчеа и беа добро расположени. Откако завршија со капење, се прегрнаа и не се одделија еден од друг…

Атрактивната манекенка Софија Ричи (22) повторно ги пополнува медиумските колумни. Камерите ја „уловија“ на плажа во Лос Анџелес, но таа не беше сама.

Со неа беше нејзиното поранешно момче Џејден Смит (22), инаку син на легендарниот актер Вил Смит (51). Софија носеше минијатурно розово бикини што ја истакнуваше нејзината завидна фигура.

Гулабчињата се држеа за раце додека се грчеа и беа добро расположени. Откако завршија со капење, тие се прегрнаа и не се одделија еден од друг. Пиеле и коктели, а со нив имало и пријатели на кои не им обрнувале многу внимание.

– Имаа очи само еден за друг. Пливаа заедно и ретко ги одделуваа рацете еден од друг. Тие поминаа неколку часа заедно на плажа, а потоа излегоа на вечера со пријателите во Малибу. Софија беше пресреќна и на крајот со Џејден отиде во куќата на пријател – изјави извор за Е! Online.

Двајцата се поранешен пар. Врската ја започнаа во 2012 година, кога имаа само 14 години. Иако љубовта „пукна“ веќе следната година, се чини дека тие повторно се заедно.

Инаку, Софија неодамна раскина со Скот Дисик (37) по тригодишна врска, напиша Мирор. Се шпекулираше дека манекенката не може да го поднесе неговото однесување, а извор близок до парот изјави дека ѝ пречело и неговата блискост со Кортни Кардашијан (41) со која има три деца.