Софија Ричи покажа завидна фигура во кампањата на новиот бренд зад кој стои славниот музичар!

10 декември, 2020
софи

Атрактивната Софија Ричи, модел и ќерка на музичката легенда Лионел Ричи, е сè повеќе барана во модниот свет, а сега се појави во новата кампања на брендот Ово, лансирана од канадскиот рапер Дрејк.
Убавата Софија (22) е во светот на моделот уште како тинејџерка и гради успешна кариера.

Младата убавица е во врска со години со проблематичниот Скот Дисик, партнер на Кортни Кардашијан со кого има три деца, но откако конечно раскина со непоправлив заводник, Софија се посвети целосно на работата.

Софија, која својата голема популарност ја должи на социјалните мрежи каде има огромен број на следбеници, беше ангажирана од популарниот канадски рапер Дрејк во кампањата за неговиот моден бренд „Ово“ наменет за љубителите на удобен стил, бидејќи колекцијата есен / зима 2020 година е полна со удобни тренерки, хулахопки, неодоливи пижами. .

Марката Торонто ќе им се допадне на сите љубители на спортски шик, и судејќи според осетот за деловната активност на претприемничкиот Дрејк, не се сомневаме дека Ова ќе биде многу популарно.

На серија фотографии за брендот на Дрејк, Софија ја покажа својата извајана фигура што им ја должи, како што откри во претходните интервјуа, на редовните спортски активности.

Софија вели дека нејзиниот моден стил најмногу зависи од нејзиното расположение.

‘Утрото кога ќе се разбудам решавам што да облечам. Понекогаш сум расположена за спремање, а понекогаш и за нешто спортско. Во секој случај, најважно ми е да се чувствувам добро во тоа што го носам. Тоа е тајната на добриот стил за мене ’, рече Софија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris