Софија се соблече! Актерката изгледа фантастично и на 49 години!

11 септември, 2020
sofija


Софија Вергара го покажа своето тело во костим за капење на 49 години, а многумина сè уште се воодушевуваат од нејзиниот изглед.

Актерката, која е мажена за Мањанел, се соблече во бикини и позираше за социјалните мрежи. Следеа само позитивни коментари. „Колку си убава“, „Изгледаш неверојатно“, се само некои од комплиментите.