Софија Вергара ги насмеа сите со фотографија на која јаде банана!

22 септември, 2020
софија

На фотографиите јадела виршли, торти, грицки, пуканки, но најголемо внимание привлече фотографијата на која јаде банана. Ова дури го коментираше и нејзиниот колега од серијата „Модерно семејство“, Тајлер Фергусон.

Актерката Софија Вергара (48), sвездата на серијата „Модерно семејство“, редовно ги смее следбениците, од кои има повеќе од дваесет милиони, на објавите на социјалните мрежи. Таа сега објави серија фотографии на кои јаде.


„Кога сакате да грицкате“, напиша Софија во описот на објавата. Таа објави фотографии каде повеќето папараци ја „фатија“ неподготвена додека јаде.