Софија Вергара објави фотографија на која позира гола

16 октомври, 2020
80f970c3-71e7-4b77-a71a-97d2e296921f

Софија Вергара на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која позира гола, а за помалку од 24 часа заработи скоро 800.000 лајкови и многу комплименти од нејзините обожаватели.

Тоа е всушност постара фотографија направена за време на едно снимање и ова не е прв пат Софија да објавува фотографии од минатото за да потсети на некои настани.

Со своите следбеници често споделува фотографии од пукање во минатото, најчесто оние од 90-тите години на минатиот век, а нејзините обожаватели и кажуваат дека и денес, кога има 48 години, изгледа исто толку заносно.

„Изгледаш како божица“, ја пофали еден коментатор.

„Убава фотографија, изгледаш совршено“, се согласија другите.

Софија неодамна беше прогласена за најплатена актерка во светот од списанието Форбс и беше објавено дека заработила неверојатни 277 милиони долари во последните 12 месеци.