Софија Вергара објави нова фотографија во бикини и покажа колку била секси во деведесеттите

9 мај, 2020
софиа

Софија Вергара (47) важи за една од најубавите жени, а на нејзината убавина и се воодушевуваат и мажи и жени.

Актерката од Колумбија беше вистинска секси мачка дури и пред 25-30 години, кога се појави на сцената.

Дека навистина е така, Софија тоа го покажа на наједноставен начин.

Имено, таа на Инстаграм објави фотографија од 90-тите години  каде позираше во бикини

„Деведесетти, Мајами“, напиша Софија.

Фановите беа воодушевени од тоа како таа изгледала и следеше лавина од позитивни коментари.

Имаше и такви кои изјавија дека Софија денес изгледа подобро отколку порано. Што велите?

View this post on Instagram

#tbt The 90’s Miami🌴🌴😂😂

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on