Сопругата на Бајага никогаш не се појавува во јавност!

6 мај, 2020
бајага

Парот се запознал во автобус, а пејачот веднаш бил воодушевен од блондинката и тоа и го покажал.

Но, Емилија, неговата сопруга, во тоа време го одбила. Бајага бил упорен и повторно ја поканил да излезат.

Во една прилика Бајага изјавил дека прв пат ја прашал да излезат во автобусот и ја поканил да излезат во недела, а таа го одбила со изговор дека во недела не излегува. Бајага тоа го сфатил како одбивање, бидејќи во тоа време сите излегувале во недела. Дури по неколку месеци излегле.

По 17 годишната врска, тие одлучиле да се венчаат во 1989 година. Следната година го добиле синот Марко, а осум години подоцна и ќерката Ангела.

– За јавните личности се пишува сè. Но Ема тоа добро го поднесе, особено во првите години од нашата врска кои беа најлуди, Ние не можевме да одиме на одмор каде што одат и другите луѓе. Еднаш отидовме на една далечна напуштена плажа за да бидеме сами. Одеднаш се појавија пет луѓе кои само зјапаа во нас- изјавил Бајага во една прилика.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi