Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ и на 60 години изгледа заносно!

19 мај, 2020
балаш

Сопругата на познатиот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ, Оливера, неодамна наполнила 61 година, а со новата фотографија ги воодушевила сите и покажала дека никогаш не изгледала подобро.

Оливера објавила фотографија на Инстаграм како бојосува ѕид, облечена во летно цветно здолниште и качена на скала.

Под фотографијата се нижеле позитивни коментари и комплименти, а Оливера со својот изглед на 61 година може да биде пример и за многу помлади жени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi