Ѝ се гади од машкиот род: Анџелина Џоли започна да излегува со жени?

4 декември, 2020
profimedia-0397985006 (1)

Актерката Анџелина Џоли има три неуспешни брака зад себе, но последниот, со 56-годишниот оскаровец Бред Пит, и остави најтешки последици, од кои, според странските медиуми, сè уште не се опоравила.

Иако поминаа четири години од разводот, 45-годишната девојка сè уште не е видена во друштво на друг маж, но е целосно посветена на децата и борбата за нивно старателство која ја води со Бред. Сепак, пред една година, магазинот NW напиша дека актерката, која одамна призна дека има бисексуални склоности, започнала да излегува со жени и дека бара нова љубов меѓу женскиот пол.

Angelina Jolie


‘Анџелина уживаше во мали состаноци со девојки минатата година, но сега таа е сериозно заинтересирана за целиот нов свет на ЛГБТ кој и е достапен. Дури студирала и други познати бисексуалци, како што се актерката Кристен Стјуарт и пејачката Мајли Сајрус, за да дознае како се справуваат со медиумите додека излегуваат со жени “, рекол извор близок на Анџелина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris